• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

ION

Powstała w 2004 roku marka ION początkowo specjalizowała się w produkcji profesjonalnej odzieży oraz akcesoriów do sportów wodnych. To właśnie w tym okresie powstały nowoczesne pianki neoprenowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także różne sprzęty do kitesurfingu, windsurfingu i wakeboardu. W 2012 roku firma postanowiła poszerzyć obszar swojej działalności i wprowadziła do sprzedaży także specjalistyczne ubrania kolarskie oraz funkcjonalne i zapewniające bezpieczeństwo akcesoria rowerowe, wśród których można wymienić m.in. saszetki, ochraniacze oraz kaski. Wówczas powstała także nowoczesna kolekcja ION Bike z artykułami dla miłośników ekstremalnej jazdy na rowerze. Ze specjalistycznych produktów od ION mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani kolarze, którzy poszukują najwyższej jakości sprzętu oraz odzieży.  
 
Stroje na rower od tej marki są wytrzymałe, doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz materiału oraz zapewniają komfort cieplny. ION wykorzystuje w produkcji tylko sprawdzone materiały oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, które bezpośrednio wpływają na zwiększenie jakości produktu. Są to między innymi: zapewniająca odpowiednią cyrkulację powietrza tkanina DriRelease®, płaskie szwy fatlock zapobiegające otarciom oraz powłoka DWR o właściwościach hydrofobowych.  
 
Obecnie w szerokiej ofercie marki ION znajdują się jakościowe akcesoria do kolarstwa oraz sportów wodnych. Wśród najpopularniejszych kolekcji tego producenta można wymienić ION Helmets, ION Apparel, ION Body Armor oraz ION Footwear ze specjalistycznym obuwiem rowerowym. 

Rozwiń opis Zwiń opis