Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

JBL

JBL

Historia marki JBL sięga 1928 roku, kiedy to jej założyciel James Bullough Lansing projektuje system dźwiękowy do pierwszego na świecie filmu z dźwiękiem. Od tamtego momentu sam Lansing zyskuje sławę, którą wykorzystuje do stworzenia w 1946 roku własnej marki specjalizującej się w produkcji domowych systemów audio. Pierwszym przełomowym momentem dla rozwoju marki JBL było opracowanie głośnika D 101 oraz przetwornika niskotonowego. W 1955 roku producent wprowadził do sprzedaży prekursorski system głośników Hartsfield, który wyznaczył nowe standardy jakości. Te wydarzenia pozwoliły marce JBL uplasować się w czołówce najlepszych producentów sprzętów audio.  

Na przestrzeni lat firma JBL nieustannie się rozwijała i opracowywała nowoczesne systemy technologiczne, które znacznie podnosiły jakość działania oraz wydajność sprzętów. Przykładowo, w 1969 roku marka zaczęła wykorzystywać w głośnikach technologię monitorów, która zaledwie kilka lat później zagościła w studiach nagrań na całym świecie. W latach 80. producent JBL zaczął stosować  także system tytanowej kopułki w głośnikach domowych, a na początku 2000 roku opracował technologię JBL Pro – Differential Drive® Design, która znacznie poprawiła kontrolę nad głośnikiem basowym.  

JBL to prekursorska firma, która od samego początku swojego istnienia stawiała na ciągły rozwój, nieustannie udoskonalając stosowanego rozwiązania technologiczne. Obecnie JBL to legendarna marka, która funkcjonuje na rynku od ponad 90 lat i dzieli się ze światem najlepszymi jakościowo głośnikami, słuchawkami oraz innym sprzętem audio codziennego użytku.  

Rozwiń opis Zwiń opis