• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Kryptonite

Produkty: 11

Zobacz jako

Historia marki Kryptonite sięga 1971 roku, kiedy to jej założyciel Michael Zane zaprojektował pierwsze antykradzieżowe zapięcie rowerowe U-Lock. Wynalazek ten wykazał się dużą skutecznością, co tylko zmotywowało Zane’a do dalszej pracy na rzecz udoskonalenia swojego prekursorskiego projektu. Już w latach 80. produkty marki stały się rozpoznawalne na całym świecie, a sama firma została wyróżniona przez międzynarodowe instytucje i uzyskała nagrody za wzornictwo oraz funkcjonalność i jakość produkowanych sprzętów.  
 
W 2001 firma opracowała nowatorski system Key Safe, który umożliwia rejestrację kluczy i pozwala na ich dwukrotną darmową wymianę u producenta. W 2014 roku światło dzienne ujrzała kolekcja Messenger z innowacyjnymi, bardzo wytrzymałymi zamkami umożliwiającymi zapięcie w różnych miejscach. Kilka lat później producent poszerzył swój asortyment także o specjalistyczne oświetlenia rowerowe, które zapewniają wysoki poziom widoczności i bezpieczeństwo podczas jazdy.  
 
Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała, poszerzała swój asortyment oraz opracowywała zaawansowane technologicznie produkty, z których korzysta wielu konsumentów na całym świecie. Wybierając akcesoria od Kryptonite można mieć pewność, że zostały one wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz będą spełniać swoje zadanie na najwyższym możliwym poziomie. 

Rozwiń opis Zwiń opis