Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

MADCAT

Madcat to specjalistyczna marka produkująca najwyższej jakości sprzęt i akcesoria do wędkarstwa sumowego. W szerokiej ofercie Madcat znajdują się wędziska, przynęty, linki, sygnalizatory brań, a nawet torby, namioty oraz odzież. Dzięki temu za pomocą jednej marki każdy początkujący, jak i zaawansowany wędkarz, może skompletować dla siebie cały potrzebny zestaw. 

Firma jest pionierem w swojej dziedzinie i wywarła duży wpływ na rozwój wędkarstwa sumowego na świecie. Produkty sygnowane jej logotypem charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i wytrzymałością, co znacznie ułatwia proces połowu. Od lat pozycja marki jest wysoka, o czym świadczą nadane Madcat prestiżowe, międzynarodowe nagrody podczas europejskich targów wędkarskich EFTTEX. 

Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała, tworząc unowocześnione akcesoria oraz najwyższej jakości sprzęt niezbędny podczas wędkowania sumowego. Produkty Madcat to pewna jakość poparta wieloma testami, badaniami oraz wieloletnim doświadczeniem marki.  

Rozwiń opis Zwiń opis