Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Roces

Roces, założona w 1952 roku, jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji rolkowych i lodowych łyżew. Marka ta dedykowana jest eleganckiemu połączeniu dynamicznej wydajności i wyrafinowanego komfortu, co czyni ją wyjątkową na rynku sprzętu sportowego. Z bogatym doświadczeniem, które nie ma sobie równych, Roces opiera każdy model na solidnych fundamentach, rozwijając je z myślą o konkretnych i zrozumiałych potrzebach łyżwiarzy. Wykorzystując najlepsze materiały i komponenty, Roces zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność, komfort i wydajność.

Historia Roces rozpoczyna się w Montebelluna, małym mieście niedaleko Wenecji, będącym światową stolicą obuwia sportowego. Początkowo produkując trekkingowe i narciarskie obuwie skórzane, firma szybko zaadaptowała nowoczesne materiały plastikowe do technologii sportowych. W latach 80. Roces wprowadził na rynek pierwsze rolki in-line, a następnie pełną gamę łyżew rolkowych pod własną marką, co było dużym zaskoczeniem dla branży.

W nowym tysiącleciu Roces kontynuował innowacje, wprowadzając na rynek IDEA - pierwszy na świecie regulowany but narciarski dla dzieci, co stanowiło rewolucję w branży. Obok tradycyjnych łyżew rolkowych i lodowych, oferta firmy obejmuje również rolki, łyżwy, deskorolki, hulajnogi, sprzęt ochronny, akcesoria i buty narciarskie, dystrybuowane w ponad 50 krajach.

Rozwiń opis Zwiń opis