Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Swix

Swix to szwedzka marka, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych wosków oraz akcesoriów i odzieży do sportów zimowych takich jak narciarstwo i snowboarding. Firma ta zrewolucjonizowała podejście do produkowania wosków. Swix jako jedna z pierwszych marek zaczęła zauważać odmienne potrzeby różnych rodzajów nart i zaprojektowała w 1945 roku woski i pasty przystosowane do różnych warunków jazdy.  
 
Każdy preparat zgodnie ze swoim przeznaczeniem posiada inny kolor w celu łatwiejszego rozróżnienia. Już w 1948 roku marka zaczęła dystrybuować swoje produkty na zagraniczne rynki, m.in. do Norwegii. Świadczy to o prężnym rozwoju marki. Firma odniosła niebywały sukces, a woski od Swix są używane przez renomowanych narciarzy, także podczas igrzysk olimpijskich. 
 
W szerokiej ofercie producenta Swix znajduje się również jakościowa odzież jak kurtki, kamizelki, spodnie, rękawice oraz wiele innych strojów do sportów zimowych. Ze specjalistycznych produktów sygnowanych znakiem marki Swix mogą korzystać zarówno zaawansowani narciarze i snowboardziści, jak i początkujący miłośnicy aktywności na stoku, którzy poszukują produktów zwiększających komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. 

Rozwiń opis Zwiń opis