Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

UNDERCOVER WHEELS

UNDERCOVER Wheels to innowacyjna marka, która od swojego założenia w 2004 roku, zrewolucjonizowała świat łyżworolek agresywnych i miejskich. Powstała jako wynik dążeń firmy KIZER Frames, znanego producenta szyn do jazdy agresywnej, UNDERCOVER Wheels przeniosła swoje ambicje na produkcję najwyższej jakości kółek do jazdy agresywnej i różnych rodzajów jazdy miejskiej. 

Jednym z najważniejszych osiągnięć marki było wprowadzenie w 2014 roku kół do jazdy agresywnej o podwójnej gęstości. Ten przełomowy produkt zaoferował idealne rozwiązanie dla łyżworolkarzy szukających dodatkowego zawieszenia. 

UNDERCOVER Wheels nie ustaje w swojej misji, by dostarczać najwyższej jakości produkty, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej doświadczonych łyżworolkarzy. Dlatego też, jako pierwsza marka na świecie, oferuje pełną gamę kół o średnicach od 45 mm do 125 mm, dostosowanych do różnych stylów jazdy i preferencji. 

Nieustannie dążąc do doskonałości, UNDERCOVER Wheels nie tylko tworzy produkty, które wyznaczają nowe standardy w branży, ale również inspiruje łyżworolkarzy na całym świecie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i poszukiwania nowych doświadczeń. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym łyżworolkarzem, UNDERCOVER Wheels zapewnia Ci sprzęt, który pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał swoich możliwości. 

Rozwiń opis Zwiń opis