Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Zefal

Zefal

Powstała w 1880 roku francuska firma Zefal to jeden z największych na świecie producentów akcesoriów rowerowych. Marka dokonała przełomowego odkrycia, kiedy to opracowała zawór presta powszechnie stosowany w dętkach rowerowych do dziś. Duży rozgłos przyniosły firmie także opatentowane przez nią nowoczesne pedały z noskami. W latach 70. firma Zefal opracowała pierwszą ręczną pompkę HPX, która pozwalała na szybkie dopompowanie opon roweru. Marka przez wiele lat budowała swoją mocną pozycję w branży, konsekwentnie poszerzając obszary swojej produkcji oraz dystrybuując swoje akcesoria na międzynarodowe rynki.  

Choć marka Zefal jest obecnie znana na całym świecie, to nie zapomina o swoich francuskich korzeniach i jest cały czas bezpośrednio związana ze swoim rodowodem. Misją firmy jest projektowanie takich akcesoriów, które pomogą każdemu kolarzowi osiągać wysokie wyniki oraz nieustannie się rozwijać. Pomagają w tym nowoczesne technologie, jakie na co dzień Zefal wykorzystuje w swoich zakładach produkcyjnych. Ponadto wszystkie artykuły przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez wiele weryfikujących jakość testów. Dzięki temu kupując akcesoria od Zefal można mieć pewność, że są one dokładnie dopracowane i spełniają wymagane kryteria. 

Firma została wielokrotnie doceniona na przestrzeni lat i przyznano jej renomowane nagrody jak Eurobike Gold za innowacyjny system zabezpieczający przed kradzieżą. Z produktów sygnowanych znakiem marki Zefal mogą z powodzeniem korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani kolarze.  

Rozwiń opis Zwiń opis