Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

4F

4F

Polska marka 4F powstała w 2007 roku z inicjatywy Igora Klaji. Obecnie jest ona jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich brandów sportowych na świecie, a swoje produkty dystrybuuje na wiele zagranicznych rynków, m.in. do Litwy, Łotwy, Czech, Ukrainy, Tajlandii oraz Japonii. Wszystkie akcesoria sygnowane znakiem 4F charakteryzuje wysoka jakość, funkcjonalność oraz unikalny design, który zachwyca tysiące klientów na całym świecie. Produkty marki przeznaczone są zarówno do wymagających treningów, jak i do codziennego użytku. 

W 2008 roku, czyli zaledwie rok od powstania firma rozpoczęła współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim, wskutek czego dostarczyła narodowej reprezentacji stroje, z których sportowcy korzystali podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver w 2010 roku, a później także na zawodach w Soczi, Londynie oraz Rio de Janeiro. Ponadto marka kolaboruje z innymi komitetami sportowymi, m.in. z łotewskim, chorwackim oraz litewskim, dla których również projektuje profesjonalne ubrania reprezentacyjne. 

Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała, a jej jakościowe produkty zdobywały rozgłos na całym świecie. Firma 4F ciągle opracowuje oraz udoskonala stosowane w produktach rozwiązania technologiczne, które znacznie podnoszą ich wydajność oraz wytrzymałość. Wśród takich systemów można wymienić m.in. impregnacyjny materiał Aquatech Pro+, tkaninę chroniącą przed wiatrem i wilgocią Inner-Tech, materiał doskonale utrzymujący ciepło Polartec Classic® oraz lekkie i miękkie włókna Supplex.  

W szerokiej ofercie 4F znajdują się specjalistyczne stroje do różnych dyscyplin sportowych jak bieganie, joga, trekking, narciarstwo, kolarstwo oraz pływanie. Od 2017 roku funkcjonuje także brand działający pod nazwą 4f Junior, który zawiera produkty dedykowane najmłodszym sportowcom.  

Rozwiń opis Zwiń opis