Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Abu Garcia

Abu Garcia

Historia szwedzkiej marki Abu Garcia sięga 1921 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją specjalistycznych zegarków oraz taksometrów, jednak po wybuchu drugiej wojny światowej znacznie spadło zainteresowanie i zapotrzebowanie na kupno tych akcesoriów. Z tego powodu założyciele marki postanowili zmienić swoją profesję i się przebranżowić. Dzięki tym wydarzeniom firma ukierunkowała się na produkcję akcesoriów wędkarskich, co przyniosło jej sukces na skalę światową. Obecnie produkty od Abu Garcia są wykorzystywane przez profesjonalnych wędkarzy na całym świecie. 

Już w 1941 roku marka wprowadziła do sprzedaży pierwszy kołowrotek wędkarski Ambassadeur®, który zrewolucjonizował późniejsze podejście do wytwarzania tego produktu. To wydarzenie utorowało dalsze losy marki i pozwoliło jej na wyrobienie mocnej pozycji w branży wędkarskiej. W następnych latach firma opracowała także kołowrotki ABU 444 oraz Cardinal®, będące popularne w świecie wędkarskim przez długi czas. 

Dzięki nieustannemu opracowywaniu innowacyjnych technologii marka mogła znacznie poszerzyć swoją działalność oraz ciągle udoskonalać swoje produkty. W 2013 roku powstała ulepszona wersja linii akcesoriów Revo Low Profile, która stała się bardziej kompaktowa oraz wygodna w użyciu. W ofercie marki znajdują się specjalistyczne wędki, kołowrotki, stroje wędkarskie oraz inne niezbędne w czasie połowu akcesoria. Wśród najważniejszych serii produktów sygnowanych znakiem marki Abu Garcia można wymienić m.in. Zenon, Jordan Lee, Max, Abu 100 oraz Cox and Carson. 

Rozwiń opis Zwiń opis