• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Arc'teryx

Produkty: 37

Zobacz jako

Historia marki Arc’teryx sięga 1989 roku, kiedy to jej założyciel Dave Lane postanowił o założeniu własnego warsztatu, specjalizującego się w produkcji sprzętu wspinaczkowego. Jego produkty w szybkim tempie zaczęły być rozchwytywane i pożądane przez fascynatów wspinaczki, dzięki czemu działalność Lane’a w zaledwie kilka lat od powstania przekształciła się w pełnoprawną firmę o nazwie Arc’teryx. Kamieniem milowym dla rozwoju marki było wypuszczenie na rynek pierwszej kurtki do wspinaczki w 1995 roku, w której zastosowano najwyższej jakości materiały oraz zdobywającą wówczas popularność membranę GORE-TEX®. 
 
Obecnie Arc’teryx jest jednym z największych producentów sprzętu wspinaczkowego oraz odzieży technicznej. Wszystkie produkty marki zadowalają użytkowników doskonałą jakością wykonania oraz unikalnym designem. Na przestrzeni lat firma opatentowała autorskie systemy produkcyjne, co skutkuje stosowaniem w produktach innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które bezpośrednio wpływają na ich funkcjonalność. Wśród nowoczesnych technologii, które są wykorzystywane w produkcji akcesoriów od Arc’teryx, można wymienić m.in. Cohaesive™, Velcro®, Recco®, YKK® oraz VISLON® Aquaguard®.  
 
Wybierając produkty od producenta Arc’teryx, ma się gwarancję najwyższej jakości ich wykonania. W szerokiej ofercie marki znajdują się specjalistyczne kolekcje także do innych dyscyplin sportowych niż wspinaczka jak Arc’teryx Hiking and Trekking, Arc’teryx Lifestyle oraz Arc’teryx Skiing and Snowboarding. Dzięki temu w najlepszą sportową odzież mogą zaopatrzyć się sportowcy wszelkiej maści.  

Rozwiń opis Zwiń opis