Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Bauer Fitness

Bauer Fitness jest renomowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku fitness, specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu obiektów sportowych, takich jak siłownie, kluby fitness, studia treningu personalnego, boxy treningu funkcjonalnego oraz strefy fitness w siłowniach i hotelach. Firma słynie z dostarczania najwyższej klasy sprzętu, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bauer Fitness jest jedynym krajowym producentem urządzeń wykonanych w 100% ze stali chromoniklowej, co świadczy o wyjątkowej jakości i trwałości ich produktów. W ofercie znajdują się maszyny na wolny ciężar, ławki do ćwiczeń, wielofunkcyjne, Maszyna Smitha, suwnice na nogi, rowery Airbike, ergometry wioślarskie, bramy wielofunkcyjne, klatki treningowe, gumowe podłogi oraz szeroki asortyment urządzeń do cardio i akcesoriów sportowych takich jak maty do ćwiczeń czy hantle.

Firma wychodzi również naprzeciw potrzebom klientów preferujących treningi domowe, oferując bieżnie treningowe oraz różnorodne akcesoria, jak piłki fitness, gumy oporowe, skakanki, czy maty. Bauer Fitness kładzie duży nacisk na zadowolenie klienta i kontrolę jakości, zapewniając sprzęt, który posłuży przez wiele lat.

Wyróżniają się szybką realizacją zamówień, terminowością dostaw oraz opieką posprzedażową, w tym usługami gwarancyjnymi, pogwarancyjnymi i serwisowymi. Firma śledzi trendy w branży fitness i dostosowuje asortyment do potrzeb rynku, oferując profesjonalne doradztwo w zakresie planowania i wyposażania nowych obiektów, w tym tworzenie wizualizacji 2D i 3D pomieszczeń treningowych oraz projektowanie innowacyjnych urządzeń i maszyn fitness.

Siedziba Bauer Fitness znajduje się w Przeworsku (woj. Podkarpackie), gdzie pracują nad ciągłym ulepszaniem jakości usług i realizacją zamówień, dysponując dużą powierzchnią magazynową ponad 1500 m2, co przyczynia się do ich efektywnej pracy.

Rozwiń opis Zwiń opis