Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Blackburn

Założona w 1975 roku marka Blackburn jest producentem specjalistycznych akcesoriów rowerowych wykorzystywanych przez najlepszych kolarzy na całym świecie. Pierwszym produktem marki był bagażnik rowerowy EX-1, który szybko podbił rynek i stał się synonimem wytrzymałości i funkcjonalności.  
 
Na przestrzeni lat marka cały czas się rozwijała oraz poszerzała swój asortyment o nowe akcesoria kolarskie. Przy produkcji firma Blackburn kieruje się nadrzędnymi dla siebie zasadami, zgodnie z którymi tworzy niezawodne i doskonałe produkty, które znajdują zastosowanie w ekwipunku rowerowym. 
 
Obecnie w asortymencie marki znajdują się między innymi funkcjonalne pompki, lusterka, manometry, torby na ramię, a także gotowe zestawy naprawcze idealne podczas nagłej awarii sprzętu. Przy pomocy jednego producenta można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze komponenty rowerowe, które będą stanowić praktyczny ekwipunek kolarski. 
 
W akcesoria sygnowane znakiem marki Blackburn mogą zaopatrzyć się zarówno początkujący rowerzyści, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem i poszukują jakościowych i trwałych części, jak i zaawansowani kolarze, wymagający od sprzętu niezawodności i funkcjonalności. 

Rozwiń opis Zwiń opis