Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Body Sculpture

Założona w 1965 angielska firma Body Sculpture specjalizuje się w produkcji profesjonalnych akcesoriów oraz sprzętów fintess zarówno do ćwiczeń na siłowni, salach fitness, jak i w domowych warunkach. Pierwszą popularną linią produktową marki były zestawy do ćwiczeń “Keep Fit”, które przyniosły jej sławę na całym świecie i pozwoliły firmie na uplasowanie się wśród czołowych producentów sprzętów fitness. Już w latach 90. marka rozpoczęła ekspansję na zagraniczne rynki, gdzie spotkała się z dużym uznaniem. Obecnie firma funkcjonuje w ponad dziewięćdziesięciu państwach na całym świecie. 
 
Body Sculpture to marka, która miała wpływ na rozwój sektora fitness. Jej produkty często można spotkać na profesjonalnych sieciowych siłowniach, dzięki czemu brand jest tak bardzo rozpoznawalny, szczególnie w środowisku sportowym. Motto marki “Body Sculpture – In shape in control” nawiązuje do filozoficznej maksymy: “W zdrowym ciele zdrowy duch”. Świadczy to o zaangażowaniu firmy w promocję sportu jako stylu życia. 
 
Obecnie w ofercie producenta Body Sculpture znajdują się sprzęty fitness, takie jak rowerki stacjonarne, bieżnie, wioślarze, orbitreki oraz inne akcesoria typu kamizelki treningowe, kettlebells, a także maty i artykuły do jogi. Co więcej, wszystkie produkty tej marki posiadają renomowane certyfikaty bezpieczeństwa CE oraz są zgodne z unijnymi dyrektywami dotyczącymi ograniczenia użycia szkodliwych materiałów. 

Rozwiń opis Zwiń opis