Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Dainese

Dainese

Dainese to powstała w 1972 włoska marka specjalizująca się w produkcji odzieży rowerowej, motocyklowej, a także snowboardowej i narciarskiej. Zaledwie w dwa lata od powstania firma rewolucjonizuje rynek, wprowadzając innowacyjne technologie opracowane z połączenia skóry bydlęcej z elastycznymi wstawkami. Dzięki temu odzież stała się bardziej rozciągliwa, komfortowa i z łatwością można było dopasować ją do użytkownika.  

Z marką współpracowali swego czasu najznamienitsi sportowcy jak Barry Sheene oraz Shaun Palmer. W miarę upływu czasu marka nieustannie się rozwijała, produkując odzież o coraz nowocześniejszych rozwiązaniach, które zadowalały sportowców na każdym etapie.  

Misją Dainese jest dostarczanie produktów dla ludzi, których prawdziwym sensem życia jest adrenalina, a także ekstremalne sportowe emocje. Oprócz odzieży sportowej marka ma w swoim asortymencie wyselekcjonowane produkty, które zapewnią ochronę na każdym etapie treningu. Dla motocyklistów już w 1979 roku powstał pierwszy ochraniacz pleców, który niedługo później został wprowadzony do powszechnego użytku. 

Firma Dainese dba o najwyższą jakość wykonania wszystkich swoich produktów. Na przestrzeni lat producentowi zaufały tysiące klientów, którzy korzystając na szeroką skalę z odzieży i obuwia Dainese, świadczą o wysokiej randze tej marki. 

Rozwiń opis Zwiń opis