Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Evolv

Evolv to założona w 2004 przez Briana Chunga firma specjalizująca się w produkcji jakościowych butów wspinaczkowych. Marka na przestrzeni lat cały czas się rozwijała, opracowywała nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz udoskonalała powstałe już produkty, dlatego obecnie jest jednym z najbardziej uznanych producentów w świecie outdoorowym. Zespół Evolv tworzą specjaliści z zakresu projektowania i produkcji, będący równocześnie miłośnikami wspinaczki. Dzięki temu swoją praktyczną wiedzę oraz doświadczenia mogą przenieść na działalność marki.  
 
Firma rozwijała się równocześnie wraz ze wspinaczką i opracowywała specjalistyczne akcesoria do uprawiania tego sportu. Obecnie producent deklaruje, że w przyszłości nadal będzie przyczyniać się do rozwijania tej aktywności, projektując praktyczne buty wspinaczkowe, a także woreczki z magnezją. 
 
Popularność przyniosła marce współpraca z Chrisem Sharmą, amerykańskim wspinaczem skałkowym, który korzystając z akcesoriów od Evolv, pokonał wymagające drogi wspinaczkowe w Ameryce Północnej, Hiszpanii, a także Francji. Ponadto ma on na swoim koncie złoty medal w Boulderingu zdobyty w 1999 roku podczas X Games. Kolaboracja z Sharmą przyniosła marce rozpoznawalność, a jej produkty stały się pożądane przez renomowanych wspinaczy na całym świecie.  
 
Evolv stosuje w swoich produktach tylko sprawdzone materiały oraz nowoczesne systemy technologiczne, które usprawniają działanie obuwia oraz podnoszą jego jakość. Są to m.in. zwiększająca przyczepność buta do podłoża guma Trax® Rubber, mieszanka materiałów TRAX-SAS® sprawdzająca się w różnych warunkach wspinaczkowych oraz Trax-XE® zapewniająca wsparcie użytkownika nawet podczas stąpania po najmniejszych stopniach i krawędziach. 

Rozwiń opis Zwiń opis