• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Exustar

Produkty: 4

Zobacz jako
 1. Pedały rowerowe Exustar czarne PB73
  169,99 zł
  149,99 zł
  OS

  1

Exustar to powstała w 1993 roku marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnych pedałów, butów oraz akcesoriów rowerowych. Misją marki jest wytwarzanie takich produktów, które bezpośrednio wpływają na zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa oraz wydajności każdego treningu rowerowego. Największy rozwój firmy przypadł na początki lat dwutysięcznych, kiedy to zespół marki zaangażował się w rozwijanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W 2003 roku opracowano pierwsze produkty z włókien karbonowych, a zaledwie dwa lata później wprowadzono już buty wykonane z tkanin węglowych.  
 
Przełomowym momentem dla rozwoju marki było nawiązanie współpracy z kolarką Hsiao Mei Yu, która zwyciężyła podczas Igrzysk w Guangzhou w Chinach. To wydarzenie przyniosło marce niebywałą popularność i pozwoliło jej na uplasowanie się wśród liderów w branży rowerowej. Obecnie marka Exustar wyznacza trendy w projektowaniu akcesoriów kolarskich, a z jej produktów korzystają najznamienistsi sportowcy.  
 
Na przestrzeni lat firma cały czas się rozwijała i konsekwentnie poszerzała swoją ofertę o innowacyjne akcesoria. Już w 2009 roku marka dokonała przełomu w projektowaniu pedałów i wprowadziła na rynek niezwykle lekki model E-PR00CKTI. Dwa lata później nawiązała także współpracę z firmą Garmin, z którą wspólnie opracowali innowacyjny miernik mocy oparty na pedałach Garmin Vector. 

Rozwiń opis Zwiń opis