• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

F2

Nie udało się znaleźć produktu zgodnego z wyszukiwaniem.

F2 to założona w 1979 roku przez Petera Brockhausa marka, która przyczyniła się do rozwoju nowej dyscypliny wodnej – windsurfingu. Od samego początku firmie przyświeca hasło “Zabawa i funkcjonalność” (“fun and function”), w którego duchu powstają najlepsze akcesoria sportowe. Już kilka lat od powstania marka podbiła rynek i wypuściła do sprzedaży innowacyjne deski Strato, Comet, Starlit oraz Sunset zaprojektowane przez renomowanego surfera Jürgena Hönscheida. Światło dzienne ujrzały wówczas także pierwsze funboardy z krótkimi bomami i specjalistyczną konstrukcją żagla, które pozwoliły na czerpanie jeszcze większej przyjemności z każdego treningu. 
 
Marka na przestrzeni lat cały czas się rozwijała, poszerzała swój asortyment o nowe produkty, m.in. do sportów zimowych, a także opracowywała innowacyjne rozwiązania technologiczne. W 1985 roku zespół firmy opatentował technologię epoksydową, która pozwalała na samodzielne zaprojektowanie deski surfingowej przez użytkownika. Było to przełomowe odkrycie, które pozwoliło na nadanie sprzętowi unikatowego wykończenia. Firmie popularność przyniosły także współprace z renomowanymi sportowcami, którzy podczas zawodów korzystali z produktów sygnowanych znakiem F2. Wśród nich można wymienić Klausa Walthera, Kaia Schnellbachera oraz Björna Dunckerbecka, który zdominował windsurfing w latach dwutysięcznych. 
 
Obecnie w szerokiej ofercie F2 znajdują się sprzęty i akcesoria do takich sportów wodnych jak windsurfing, kiteboarding, SUP oraz wakeboarding. Oprócz tego w asortymencie można znaleźć także specjalistyczne deski snowboardingowe, wiązania i kaski.  

Rozwiń opis Zwiń opis