Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

FILA

Fila

Historia włoskiej firmy Fila sięga 1911 roku, kiedy to czterech braci postanawia założyć własną markę specjalizującą się w produkcji odzieży sportowej oraz obuwia. Zaczynają od wytwarzania bielizny narciarskiej, jednak niedługo później zaczynają poszerzać swoją ofertę także o inne produkty, wprowadzając na rynek kultowy obecnie model obuwia “Dad Shoes”. Ten moment był przełomowy dla rozwoju marki i pozwolił jej na uplasowanie się wśród najlepszych producentów odzieży i butów sportowych. W latach 80. marka zaczyna specjalizować się także w produkcji akcesoriów do sportów rakietowych i jest rozpoznawalna także w tej branży. 

W 1995 roku buty od Fila stają się sławne w środowisku hip-hopowym, a zaledwie rok później zaczyna się popularność tzw. “ugly shoes”, które niejako wypromowała także marka Fila. Wprowadzili oni bowiem do sprzedaży buty “Fila Disruptor”, które w szybkim tempie podbiły sportowy rynek. 

W 2011 roku marka zaczęła ekspansję na zagraniczne rynki i stała się rozpoznawalna niemalże na całym świecie. Wtedy także przejmuje w swoje szeregi brand Titleist, który zajmuje się produkcją akcesoriów golfowych. 

Produkty od Fila cechują się doskonałą jakością wykonania, a dodatkowo są niezwykle funkcjonalne i estetyczne. Unikalny design charakterystyczny dla marki podbija serca użytkowników na całym świecie. Stosowane w produktach Fila rozwiązania technologiczne znacznie podnoszą właściwości amortyzujące obuwia, dlatego są idealne zarówno podczas wymagających treningów, jak i codziennych aktywności fizycznych.  

Rozwiń opis Zwiń opis