• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Wahoo

Produkty: 21

Zobacz jako
 1. Rower Wahoo Kickr Bike WFBIKE1
  15 999,00 zł
  100%
  5.0
  OS

  1

 2. Trenażer rowerowy Wahoo Kickr Core czarny WFBKTR4
  3 699,00 zł
  3 249,00 zł
  100%
  5.0
  OS

  1

 3. Licznik rowerowy Wahoo Elemnt Bolt v2 GPS czarny WFCC5
  1 369,00 zł
  1 189,00 zł
  100%
  5.0
  OS

  1

Wahoo

Początki marki Wahoo sięgają 2009 roku, kiedy to Chip Hawkins zadecydował o założeniu firmy produkującej sprzęty sportowe. Pierwszym innowacyjnym produktem marki była antena USB oraz nadajnik ANT+, które miały funkcję udostępniania danych treningowych z czujników fitness. Obecnie firma Wahoo specjalizuje się w produkcji specjalistycznych trenażerów, monitorów tętna, inteligentnych zegarków oraz elektroniki rowerowej, takiej jak liczniki rowerowe, które są wyposażone w funkcję GPS. 


Wahoo jest jednym ze światowych liderów produkcji trenażerów rowerowych. Z profesjonalnych sprzętów marki mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zawodowi sportowcy. Firma przez cały czas udoskonala swoje sprzęty i oferuje klientom innowacyjne rozwiązania. Nowoczesne trenażery wyposażone są w czujniki pulsu oraz posiadają możliwość połączenia urządzenia z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji Wahoo Fitness, dzięki czemu każdy użytkownik może stale monitorować postępy każdej aktywności fizycznej.  


Firma Wahoo postawiła na produkcję profesjonalnych sprzętów i akcesoriów rowerowych i fitness, które wyposażone są w nowoczesne udogodnienia (np. zmiana kąta nachylenia roweru) podnoszące komfort treningu każdego użytkownika. Z produktów Wahoo korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych użytkowników.  

Rozwiń opis Zwiń opis