Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Suunto

Suunto

Początki firmy Suunto sięgają 1936 roku, kiedy to jej założyciel Tuomas Vohlonen zaprojektował innowacyjny kompas wypełniony cieczą. W latach 50. Marka wprowadziła na rynek pierwszy morski wskaźnik drogi K-12, a dekadę później także kompas do nurkowania SK-4, z którego korzystał m.in. uznany oficer marynarki Jacques Cousteau. W 1987 roku firma wypuściła do sprzedaży także nowoczesny komputer do nurkowania, a kilka lat później udoskonaliła go o dodanie mu kompasu elektronicznego. Dzięki tym odkryciom marka zdobyła na przestrzeni lat uznanie wśród społeczeństwa i stała się jednym z czołowych liderów w produkcji zegarków sportowych, komputerów nurkowych, kompasów oraz innych udogodnień technologicznych. 

Obecnie firma Suunto wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne technologie typu WHR, FusedAlti czy GPS, które dodają im funkcjonalności. Zegarki sportowe od Suunto cechują się wysoką wytrzymałością, długą pracą na baterii oraz możliwością sparowania ich z dedykowaną aplikacją mobilną Suunto. 

Oprócz nowoczesnych technologii marka dba także o unikalny design produktów. Dzięki modnym wzorom i szerokiej gamie kolorystycznej każdy użytkownik może wybrać dla siebie idealny model smartwatcha, który będzie spełniał jego wymagania funkcjonalne, jak i wizualne. Co więcej, marka była wielokrotnie nagradzana z zakresu wzornictwa, dlatego posiada m.in. światowy certyfikat iF Design Award.  

Rozwiń opis Zwiń opis