Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

ABUS

Abus

Abus to niemiecka firma powstała w 1924 roku, która specjalizuje się w produkcji systemów bezpieczeństwa wykorzystywanych m.in. w rowerach. Choć marka rozpoczęła od produkcji zwykłych kłódek, to szybko ewoluowała i zaczęła znacznie poszerzać obszar swojej działalności oraz udoskonalać produkowane akcesoria. W szerokiej ofercie producenta Abus znajdują się profesjonalne zabezpieczenia antykradzieżowe oraz kaski dedykowane głównie kolarzom.  

Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała i opracowywała nowoczesne systemy technologiczne, które zaczęła stosować w swoich produktach. Dzięki temu wszystkie akcesoria sygnowane znakiem marki Abus charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz zapewniają doskonały poziom bezpieczeństwa. Zabezpieczenia antykradzieżowe to m.in. u-locki, zamki tylnego koła, łańcuchy oraz kotwice – w zależności od używanego sprzętu. Niektóre systemy ochronne posiadają wbudowany alarm, który uaktywnia się podczas próby kradzieży. Dzięki temu korzystając z produktów firmy Abus można mieć pewność, że sprzęt pozostanie bezpieczny podczas nieobecności właściciela.  

Firma posiada własne centra rozwojowo-badawcze rozlokowane w różnych miejscach. Opracowywane są w nich innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie podnieść jakość każdego produktu. Dodatkowo akcesoria przechodzą także przez liczne fazy testów, które weryfikują ich jakość oraz sprawdzają bezpieczeństwo ich użytkowania. 

Rozwiń opis Zwiń opis