Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Orbea

Orbea

Orbea to powstała w 1930 roku hiszpańska firma zajmująca się wytwarzaniem rowerów, z czego jest znana w branży sportowej do dziś. Obecnie marka Orbea produkuje różnorodne modele rowerów: szosowe, górskie, triathlonowe, miejskie, crossowe, a także rowery gravel.

W szybkim tempie, bo zaledwie cztery lata od startu produkcji rowery marki Orbea można było zobaczyć u profesjonalnych sportowców przemierzających długodystansowy wyścig szosowy Tour de France, jak Mariano Canardo. W latach 80. nastąpił gwałtowny rozwój firmy, a ze specjalistycznych rowerów zaczęli korzystać najlepsi kolarze szosowi, wśród których znajdowali się m.in. Pedro Delgado, Pello Ruiz Cabestany, a także Samuel Sanches, który na rowerze kolarskim Orbey wygrał wyścig.  

W ciągu wszystkich lat działalności marka Orbea postawiła na rozwój i opracowywanie nowych technologii (Orbea Monocoque Carbon, Non Sensor), dzięki którym stała się jednym z czołowych liderów produkujących jednoślady. Firma Orbea opatentowała dodatkowo nowoczesną aplikację, którą można zainstalować na smartfona i na bieżąco śledzić aktywność oraz przesyłać trasy GPS. Przez cały okres działalności produktom marki zaufały tysiące sportowców, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych, którzy na rowerach Orbea zdobywają w wyścigach kolarskich najwyższe noty.  

Rozwiń opis Zwiń opis