Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Butterfly

Historia marki Butterfly sięga 1950 roku, kiedy to jej założyciel, będący równocześnie znanym japońskim tenisistą stołowym, Hikosuke Tamasu zaprojektował oraz wypuścił do sprzedaży innowacyjną rakietkę do tenisa stołowego. Tak rozpoczęła się działalność firmy o nazwie Butterfly. W miarę rozwoju oferta marki nieustannie się poszerzała, między innymi o stoły do tenisa stołowego, dzięki czemu wprowadzono na rynek także inne akcesoria oraz sprzęty do gry. 

Niezwykle ważny dla producenta Butterfly jest rozwój technologiczny i nieustanne opracowywanie nowoczesnych systemów, które usprawniają działanie sprzętów oraz nadają im specjalnych właściwości. W latach 60., czyli zaledwie w dekadę od powstania marka dokonała rewolucji na rynku sportowym i zaprezentowała światu swój nowy projekt - okładziny do tenisa stołowego ALLROUND D13, SRIVER oraz TEMPEST D13, które są wykorzystywane w przemyśle sportowym do dziś. Od tamtego czasu marka nieustannie udoskonalała swoje akcesoria oraz wypracowała innowacyjny system High Tension stosowany w okładzinach. 
 
W 1983 roku firma Butterfly otworzyła nawet własne centrum rozwojowo-badawcze w Tokio, które do dziś zrzesza naukowców, inżynierów oraz profesjonalnych sportowców, którzy razem współpracują nad tworzeniem nowych technologii. To właśnie tam opracowano między innymi system Spring Sponge. Firma stosuje w swoich produktach tylko specjalistyczne materiały, które pozytywnie wpływają na ich wytrzymałość. 

Rozwiń opis Zwiń opis