Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Garmin

Garmin

Garmin to funkcjonująca od 1989 roku amerykańska marka specjalizująca się w produkcji zegarków i innych inteligentnych urządzeń. Jej nazwa pochodzi od pierwszych członów imion założycieli: Gariego Burrela oraz dr Min Kao.

Firma zaczynała od wytwarzania akcesoriów żeglarskich, jednak długo na tym nie poprzestała i w szybkim tempie zaczęła poszerzać swój asortyment o inne produkty. Marka rozszerzyła się także we własnym obrębie, ponieważ zatrudnia obecnie ponad 17 tysięcy pracowników w ponad 80 biurach na całym świecie.

Przełomowym momentem, który zaważył o sukcesie marki Garmin, było wypuszczenie do sprzedaży kultowego już, inteligentnego zegarka dla biegaczy: Forerunner 101. Produkt szybko podbił rynek, a marka zyskała nowych klientów spragnionych innowacyjnych akcesoriów sportowych.

Obecnie marka specjalizuje się w produkcji nowoczesnych smartwatchy, nawigacji GPS oraz urządzeń wearables dla rynku lotniczego, morskiego, motoryzacyjnego, a także outdoorowego. Wszystkie produkty Garmin są wykonane z dbałością o każdy szczegół i przy użyciu innowacyjnych technologii, umożliwiających monitorowanie efektywności każdego treningu.

Rozwiń opis Zwiń opis