Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Sveltus

Sveltus, założona w 1991 roku przez pana Roberta Krupę, nauczyciela wychowania fizycznego i sportu, jest liderem w branży akcesoriów do fitnessu. Inspiracja do stworzenia marki przyszła podczas podróży, gdy pan Krupa poszukiwał przenośnych akcesoriów do utrzymania formy. Tak narodził się Elastiband®, produkt do wzmacniania mięśni, łatwy w transporcie i umożliwiający wiele ćwiczeń.

Znany na całym świecie Elastiband® to tylko początek sukcesu Sveltus. Przez ponad 30 lat firma specjalizuje się w rozwoju i produkcji szerokiej gamy akcesoriów do fitnessu. Co roku Sveltus wprowadza nowe produkty, wzbogacając swoje istniejące linie produktów, takie jak Cross-Training, Fitness, Kulturystyka i Wellness. W 2022 roku różne działy firmy współpracowały, tworząc 30 nowych referencji, które wzbogaciły jej różne uniwersa.

Sveltus nie traktuje różnych dyscyplin sportowych jako oddzielnych, lecz jako jeden wielki obszar: przygotowanie fizyczne i kondycyjne. Jako duma francuskiego przemysłu, Sveltus rozwija produkty, dzięki użyciu recyklingowego plastiku. Ponadto wszystkie Elastibandy®, Flexoring® i stalowe sztangi z obciążeniem są wynikiem francuskiego know-how.

Rozwiń opis Zwiń opis