Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Frugal

Historia polskiej marki Frugal sięga 2009 roku, kiedy to rozpoczęto pierwsze testy elektrycznych pojazdów. Firma oficjalnie powstała jednak w 2014 roku i od tego momentu cały czas specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych i zaawansowanych technologicznie pojazdów elektrycznych jak hulajnogi i wózki golfowe. Na przestrzeni czasu marka bardzo się rozwinęła, a obecnie można nazwać ją jednym ze światowych liderów w produkcji elektrycznych maszyn. Firma poszerzyła w ciągu ostatnich lat zakres odbiorców i zaczęła dystrybuować swoje sprzęty na zagraniczne rynki, m.in. do Estonii, Litwy, Rumunii, Niemiec, a nawet Islandii. 
 
W szerokiej ofercie producenta znajduje się wiele rodzajów wolnobieżnych pojazdów elektrycznych, wśród których każdy użytkownik znajdzie dla siebie ten odpowiedni. Wszystkie sprzęty od Frugal przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez szereg rygorystycznych testów, które sprawdzają ich jakość oraz weryfikują bezpieczeństwo użytkowania. Wykorzystane w procesie produkcyjnym technologie sprawiają, że każdy pojazd jest maksymalnie wydajny, funkcjonalny, a także przyjazny środowisku.  
 
Wśród nowoczesnych systemów, jakie są stosowane w elektrycznych pojazdach od Frugal, można wymienić między innymi: Zero Pollution Engine Technology, poprawiającą wydajność silnika, Eco Drive Technology wydłużającą czas pracy baterii pojazdu, a także Fiberglass Body Technology polegającą na zastosowaniu w konstrukcji maszyny włókien szklanych w celu zmniejszenia jej wagi. 

Rozwiń opis Zwiń opis