Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Gipara

Gipara

Gipara to firma, której początki sięgają 2015 roku. Specjalizuje się ona w produkcji akcesoriów sportowych (seria Gipara Fitness): gum do ćwiczeń, obciążników, mat, skakanek oraz odzieży treningowej (seria Gipara Wear). Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i nieustannemu rozwojowi marka szybko podbiła rynek sportowy. Obecnie urządzenia sygnowane znakiem Gipara można spotkać w wielu siłowniach i klubach fitness, jednak z powodzeniem można używać ich także podczas treningów w domu, aby podnieść komfort i efektywność każdej sportowej aktywności. 

Marka Gipara wytwarza swoje produkty z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu wszystkie wypuszczone na rynek akcesoria Gipara są najwyższej jakości, a do tego charakteryzują się dużą wytrzymałością i są bardzo funkcjonalne.  

Zespół Gipara to specjaliści, którzy analizują rynek w poszukiwaniu najnowszych trendów i produkują akcesoria oraz odzież przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Produkty Gipara oprócz jakości wykonania cechują się także unikatowym designem, który dodaje akcesoriom walory estetyczne. Z akcesoriów marki Gipara korzystają codziennie tysiące zadowolonych użytkowników oraz ponad 500 klubów w ponad piętnastu krajach na całym świecie.  

Rozwiń opis Zwiń opis