• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Janod

Produkty: 5

Zobacz jako
 1. Rowerek biegowy Janod Bikloon Vintage beżowy J03294
  559,99 zł
  479,99 zł
  14"

  1

 2. Rowerek biegowy Janod Bikloon Vintage różowy J03295
  559,99 zł
  479,99 zł
  14"

  1

Założona w 1970 roku marka Janod specjalizuje się w produkcji jakościowych zabawek dziecięcych — edukacyjnych i kąpielowych oraz rowerków biegowych dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała oraz konsekwentnie poszerzała swój asortyment o nowe produkty. Obecnie oferta producenta Janod jest bardzo szeroka i obejmuje potrzeby rozrywkowe i edukacyjne dzieci w różnym wieku.  
 
Firma wykorzystuje w produkcji tylko najwyższe jakościowo materiały, które spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa jak EN71-2 oraz EN71-3. Dzięki temu wybierając akcesoria od Janod można mieć pewność, że zostały one przygotowane z dbałością o każdy szczegół oraz że będą spełniać swoją funkcję na najwyższym możliwym poziomie. 
 
Wszystkie produkty od tego producenta są wykonane z należytą starannością, a przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez szereg restrykcyjnych testów, które mają za zadanie wyeliminować ewentualne niedociągnięcia oraz maksymalnie udoskonalić produkt tak, aby był wydajny, wytrzymały i estetyczny.  
 
Janod to uznana marka, która wytworzone przez siebie artykuły dystrybuuje do ponad 50 krajów na całym świecie. Co więcej, firma została także doceniona przez profesjonalistów i uzyskała renomowane nagrody podczas takich konkursów jak Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award oraz Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. 

Rozwiń opis Zwiń opis