Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Janod

Założona w 1970 roku marka Janod specjalizuje się w produkcji jakościowych zabawek dziecięcych — edukacyjnych i kąpielowych oraz rowerków biegowych dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała oraz konsekwentnie poszerzała swój asortyment o nowe produkty. Obecnie oferta producenta Janod jest bardzo szeroka i obejmuje potrzeby rozrywkowe i edukacyjne dzieci w różnym wieku.  
 
Firma wykorzystuje w produkcji tylko najwyższe jakościowo materiały, które spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa jak EN71-2 oraz EN71-3. Dzięki temu wybierając akcesoria od Janod można mieć pewność, że zostały one przygotowane z dbałością o każdy szczegół oraz że będą spełniać swoją funkcję na najwyższym możliwym poziomie. 
 
Wszystkie produkty od tego producenta są wykonane z należytą starannością, a przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez szereg restrykcyjnych testów, które mają za zadanie wyeliminować ewentualne niedociągnięcia oraz maksymalnie udoskonalić produkt tak, aby był wydajny, wytrzymały i estetyczny.  
 
Janod to uznana marka, która wytworzone przez siebie artykuły dystrybuuje do ponad 50 krajów na całym świecie. Co więcej, firma została także doceniona przez profesjonalistów i uzyskała renomowane nagrody podczas takich konkursów jak Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award oraz Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. 

Rozwiń opis Zwiń opis