Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

KINESIO

Marka KINESIO, założona przez Dr. Kenzo Kase® w latach 70-tych, zrewolucjonizowało podejście do terapii taśmami. Dr. Kase, licencjonowany chiropraktyk i akupunkturzysta w Stanach Zjednoczonych i Japonii, poszukiwał metody łagodzenia bólu i wspierania naturalnego procesu leczenia ciała. Jego odkrycie dało początek metodzie Kinesio Taping®, która wspiera proces naturalnego leczenia ciała, jednocześnie zapewniając wsparcie i stabilność mięśniom i stawom bez ograniczania zakresu ruchu.

Dr. Kase, inspirowany metodami krioterapii i stosowaniem taśm do korekty zniekształceń stawów, zrozumiał, że ból często ma swoje źródło w mięśniach, a nie w stawach czy kościach. W odpowiedzi na te wyzwania, Dr. Kase opracował Kinesio Tex Classic - taśmę o elastyczności i teksturze zdrowego ludzkiego mięśnia, która była również oddychająca, elastyczna i wodoodporna.

Zaangażowanie Kinesio® w innowacyjność i dążenie do najwyższych standardów opieki medycznej, wspierane przez głęboką wiedzę i doświadczenie Dr. Kase, sprawiają, że jest to marka godna zaufania zarówno wśród profesjonalistów medycznych, jak i pacjentów na całym świecie, poszukujących skutecznych rozwiązań w terapii taśmami.

Rozwiń opis Zwiń opis