Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

KMC

KMC to powstała w 1977 roku marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnych łańcuchów rowerowych. Od samego początku istnienia firma cały czas się rozwijała oraz opracowywała nowoczesne łańcuchy do różnych typów rowerów.  
 
Obecnie marka KMC jest jednym z największych liderów w branży rowerowej, a swoją pozycję budowała na rynku sportowym przez wiele lat. W 1989 roku marka rozszerzyła swoją działalność i otworzyła nowe oddziały produkcyjne w Azji. Aktualnie firma dystrybuuje swoje produkty na ponad 150 zagranicznych rynków. Z łańcuchów od producenta KMC mogą z powodzeniem korzystać kolarze górscy, szosowi, a także przełajowi bez względu na poziom zaawansowania.  
 
Wszystkie produkty firmy KMC przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez szereg rygorystycznych testów, które weryfikują ich działanie oraz potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, dla marki istotne są także kwestie ekologiczne. Z tego względu firma stawia na wypracowywanie ekologicznych systemów produkcji oraz wykorzystuje w produktach etycznie pozyskane materiały. Na przestrzeni lat marka KMC została wielokrotnie uhonorowana i została nagrodzona podczas RedDot Design Award. 

Rozwiń opis Zwiń opis