Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

LENZ

Lenz

Powstała w 1987 roku austriacka firma Lenz specjalizuje się w produkcji systemów grzewczych, które odpowiadają za zapewnienie użytkownikowi najwyższego poziomu komfortu w trakcie długiej ekspozycji na niskie temperatury (np. podczas jazdy na nartach). Wśród takich produktów znajdują się m.in. rękawice, odzież termiczna, wkładki do obuwia, suszarki oraz kamizelki grzewcze. Oprócz tego marka posiada w swojej ofercie także wielofunkcyjne narciarskie skarpety.
 
Na przestrzeni lat marka Lenz opracowała niezawodne systemy, które odpowiadają za przekazywanie ciepła do ciała przy pomocy wbudowanych w odzież baterii. Te innowacyjne odkrycia zrewolucjonizowały branżę sportów zimowych i pozwoliły firmie Lenz na uplasowanie się w czołówce najlepszych brandów narciarskich i snowboardowych. Marka cały czas się rozwija, a niedawno wprowadziła także usługę sterowania systemem grzewczym w odzieży za pomocą specjalnej aplikacji na smartfon Lenz heat Up i technologii Bluetooth. Oprócz tego firma wykorzystuje jakościowe tkaniny jak wełna merino, syntentyczne włókna: lycra oraz spandex, a także materiały kompresyjne, które wspomagają działanie organizmu w czasie aktywności sportowej. 

Oferta marki Lenz uwzględnia praktyczne akcesoria oraz odzież, które mogą okazać się niezbędne podczas jazdy na nartach. Za pomocą produktów jednej marki każdy klient może zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze i maksymalnie wydajne produkty, które podniosą komfort każdego treningu.  

Rozwiń opis Zwiń opis