Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

MatchPro

Matchpro, dynamicznie działająca na rynku wędkarskim od 2007 roku, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zanęt, dodatków i aromatów wędkarskich. Od 2016 roku firma rozwija swoją ofertę, opierając się na bogatych doświadczeniach wędkarskich zdobytych podczas zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jako firma, Matchpro zajmuje się także sprzedażą hurtową akcesoriów wędkarskich pod własną marką oraz jest oficjalnym dystrybutorem czołowych światowych marek branży wędkarskiej, takich jak Milo, Drennan, ESP, BaitTECH, Stonfo i Cralusso. To świadczy o jej znaczącej pozycji na rynku i świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów.

Matchpro nieustannie dąży do rozwoju i dostosowywania swoich produktów do potrzeb każdego wędkarza, zarówno zawodowego, jak i amatorskiego. Bogata oferta marki zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, oferując im szeroką gamę produktów wędkarskich.

Firma jest również aktywna w organizowaniu zawodów wędkarskich na terenie całej Polski, wspierając lokalne drużyny i zawodników. W 2022 roku Matchpro poszerzyło swoją działalność o własne łowisko komercyjne – MATCHPRO FISHING ARENA w miejscowości Kwileń, co jest świadectwem jej zaangażowania w rozwój wędkarstwa.

Rozwiń opis Zwiń opis