Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Micro

Micro to szwajcarska marka, która zrodziła się z potrzeby szybszego pokonywania krótkich dystansów. Założyciel firmy, Wim Ouboter, to prekursor, który w 1997 roku wprowadził na rynek innowacyjny produkt – pierwszą mikro hulajnogę. Niedługo później brand nawiązał współpracę ze światową firmą K2. Wynikiem tego było powstanie trójkołowej hulajnogi Kickboard. Wynalazek ten przyniósł marce rozpoznawalność na całym świecie.  

Na przestrzeni lat marka cały czas się rozwijała oraz stopniowo poszerzała swój asortyment o nowe pozycje. Firma Micro opatentowała specjalistyczne hulajnogi: Micro Scooter Flex z podnóżkiem z włókna szklanego oraz Micro Mini rozwijającą zdolności motoryczne najmłodszych użytkowników. Wszystkie produkty sygnowane znakiem Micro zostały opracowane tak, aby zapewniać maksymalnie wydajną i komfortową jazdę. 

Hulajnogi od tego producenta wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i funkcjonalnością. Dodatkowo większość pozycji posiada regulowaną kierownicę, co umożliwia korzystanie z jednego produktu na różnych etapach rozwoju dziecka. Marka zwraca także szczególną uwagę na walory estetyczne każdego produktu. Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać dla siebie idealny sprzęt zarówno pod względem praktycznym, jak i wizualnym. W szerokim asortymencie Micro znajdują się także bagaże na hulajnogi oraz torby na kółkach. 

Firma została wielokrotnie doceniona przez światowe instytucje i otrzymała nagrody m.in. podczas Red Dot Design Award za hulajnogi: wyczynową MX oraz Micro Mini2go. W ostatnich latach marka Micro zaczęła projektować także elektryczne samochody miejskie oraz rowerki dla dzieci.  

Rozwiń opis Zwiń opis