• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Nikwax

Produkty: 23

Zobacz jako
 1. Płyn do prania odzieży Nikwax Tech Wash 300ml 181
  29,99 zł
  300 ml

  1

 2. Płyn do prania odzieży Nikwax Tech Wash 1l 183
  64,99 zł
  1000 ml

  1

 3. Płyn do prania odzieży Nikwax Tech Wash 5l 185
  219,99 zł
  5000 ml

  1

Nikwax

Historia marki Nikwax sięga 1977 roku, kiedy to jej założyciel Nick Brown opracował nową formułę produktu impregnującego obuwie. Nowoczesny wosk zapewniał butom doskonałe właściwości hydrofobowe, a dodatkowo był bardzo wydajny. Wynalazek Browna szybko zrewolucjonizował rynek obuwniczy oraz wytyczył nowe ścieżki w opracowywaniu środków impregnujących. Obecnie firma Nikwax jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów specjalistycznych impregnatów nie tylko do obuwia, ale także do odzieży, tkanin wełnianych oraz namiotów. Oprócz tego marka ma w swojej ofercie także profesjonalne środki piorące. 

Na przestrzeni lat firma Nikwax nieustannie się rozwijała i opracowywała nowoczesne substancje, które odpowiadały na potrzeby ciągle pojawiających się na rynku nowych włókien. Dzięki temu marka mogła wypracować innowacyjne systemy i technologie, które bezpośrednio wpływają na jakość każdego zaimpregnowanego produktu. W asortymencie Nikwax znajdują się m.in. substancje (TZ Direct), które są przeznaczone do odzieży lub obuwia z membraną GORE-TEX® oraz “SoftShell Proof Wash-In" idealne do ubrań z tkaninami softshell. 

Produkty sygnowane znakiem marki Nikwax to doskonałe połączenie substancji impregnujących, które podnoszą naturalne właściwości każdej tkaniny oraz zapewniają jej doskonałe właściwości wodoodporne. Warto zainwestować w środki impregnujące oraz piorące od tego producenta, aby dodatkowo zadbać o swój sportowy i campingowy ekwipunek. 

Rozwiń opis Zwiń opis