Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Nikwax

Nikwax

Historia marki Nikwax sięga 1977 roku, kiedy to jej założyciel Nick Brown opracował nową formułę produktu impregnującego obuwie. Nowoczesny wosk zapewniał butom doskonałe właściwości hydrofobowe, a dodatkowo był bardzo wydajny. Wynalazek Browna szybko zrewolucjonizował rynek obuwniczy oraz wytyczył nowe ścieżki w opracowywaniu środków impregnujących. Obecnie firma Nikwax jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów specjalistycznych impregnatów nie tylko do obuwia, ale także do odzieży, tkanin wełnianych oraz namiotów. Oprócz tego marka ma w swojej ofercie także profesjonalne środki piorące. 

Na przestrzeni lat firma Nikwax nieustannie się rozwijała i opracowywała nowoczesne substancje, które odpowiadały na potrzeby ciągle pojawiających się na rynku nowych włókien. Dzięki temu marka mogła wypracować innowacyjne systemy i technologie, które bezpośrednio wpływają na jakość każdego zaimpregnowanego produktu. W asortymencie Nikwax znajdują się m.in. substancje (TZ Direct), które są przeznaczone do odzieży lub obuwia z membraną GORE-TEX® oraz “SoftShell Proof Wash-In" idealne do ubrań z tkaninami softshell. 

Produkty sygnowane znakiem marki Nikwax to doskonałe połączenie substancji impregnujących, które podnoszą naturalne właściwości każdej tkaniny oraz zapewniają jej doskonałe właściwości wodoodporne. Warto zainwestować w środki impregnujące oraz piorące od tego producenta, aby dodatkowo zadbać o swój sportowy i campingowy ekwipunek. 

Rozwiń opis Zwiń opis