Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

NOHrD

NOHrD

NOHrD to powstała w 2005 roku niemiecka firma projektująca i produkująca jakościowy sprzęt fitness wykonywany z drewna lub skóry. Już niecałą dekadę od założenia firmy marka została nagrodzona renomowanym certyfikatem PlusX Award za wysoką jakość wykonania produktów oraz profesjonalne wzornictwo. Niemalże wszystkie produkty NOHrD powstają ręcznie w niemieckich fabrykach, co zapewnia o tym, że są one wykonywane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.  

Producent pozyskuje drewno w sposób etyczny z niemieckich lasów oraz poddaje je olejowaniu, które dodatkowo zwiększa właściwości drewna i nadaje mu wytrzymałości. NOHrD przykłada wagę także do przyjaznego środowisku procesu produkcyjnego. Drewno jest całkowicie przetwarzane i nie pozostawia niepotrzebnych odpadów. Skórzane produkty od NOHrD są zgodne ze światowymi wymogami i spełniają warunki, które pozwoliły na przyznanie marce certyfikatu ISO 9001, świadczącego o doskonałym systemie zarządzającym jakością. 

Dla NOHrD ważne są wszystkie kwestie ekologiczne, dlatego firma wykorzystuje swoje magazyny do produkcji energii słonecznej, która pozwala na zasilanie wszystkich pracowniczych maszyn niskowydajną mocą energetyczną. Marka jest znana na całym świecie, a z jej produktów korzystają zarówno początkujący miłośnicy aktywności fizycznej, jak i zaawansowani sportowcy.  

Rozwiń opis Zwiń opis