Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pinguin

Pinguin, jedna z najstarszych czeskich marek, specjalizuje się w produkcji sprzętu do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jako tradycyjny producent w segmencie turystyki, Pinguin ma znaczący wpływ na kształtowanie sprzętu outdoorowego, jaki znamy dzisiaj. Właścicielem marki Pinguin jest czeska firma Activent 365 s.r.o., prowadzona przez oryginalnych założycieli.

Siedziba firmy, rozwój, warsztat serwisowy i magazyny znajdują się w Czechach, w mieście Nachod. Pinguin zatrudnia 20 wykwalifikowanych czeskich pracowników, z których wielu jest aktywnych w firmie od momentu jej założenia lub przeniesienia z Brna do wschodnich Czech.

Celem Pinguin jest produkcja funkcjonalnego, niezawodnego na długi czas i przystępnego cenowo sprzętu do aktywnego pobytu na łonie natury. Firma stawia na tworzenie produktów o maksymalnie długiej żywotności, co przyczynia się do zrównoważonego rozwoju firmy i ochrony planety.

Produkty Pinguin są głównie produkowane w Azji przez wyspecjalizowanych dostawców, pracujących z najnowocześniejszymi technologiami. Pinguin dba o jakość wykonania i długowieczność produktów, które są wynikiem pracy doświadczonych i zmotywowanych pracowników. Dlatego środowisko pracy wszystkich dostawców jest monitorowane przez niezależne audyty (BSCI) i musi spełniać wymagania SA8000:2008 dotyczące warunków pracy pracowników. Pinguin jest dumny z bycia członkiem Europejskiej Organizacji EOCA, która skupia firmy outdoorowe z całego świata w celu zbierania funduszy na projekty ochrony przyrody.

Rozwiń opis Zwiń opis