Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pinpack

Pinpack to marka, która narodziła się z wiecznej miłości do podróżowania i poszukiwania odosobnionych, nietypowych miejsc. Założyciele marki zakochali się w packraftingu. Od 2015 roku Pinpack produkuje packrafty – ultralekkie, ale niezwykle trwałe pontony, które są projektowane i wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów, inspirowane dziką naturą Ameryki Północnej.

Packrafting otworzył zupełnie nowe możliwości dla miłośników podróżowania. Dzięki pontonom marki Pinpack, podróżnicy mogą unikać turystycznych miejsc i odkrywać własne, niesamowite zakątki. Pinpack oferuje sprzęt, który jest trwały, niezawodny i naprawialny w każdych warunkach, co jest zgodne z filozofią minimalizmu, którą kierują się twórcy marki.

Wyposażenie oferowane przez Pinpack jest przystosowane do ekstremalnych warunków, zapewniając podróżnikom możliwość pakowania takiego sprzętu w plecak wraz z innymi niezbędnymi przedmiotami. Marka daje wolność podróżowania i możliwość doświadczania różnych aktywności. Pinpack umożliwia przekraczanie rzek z całym wyposażeniem w dowolnym momencie. Pinpack to marka stworzona przez podróżników dla podróżników. Ma na celu zapewnienie pełnej samowystarczalności w podróżach bliskich i dalekich oraz daje pewność co do niezawodności swoich produktów.

Rozwiń opis Zwiń opis