Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

POMOCA

POMOCA, szwajcarska marka z ponad 80-letnią tradycją, jest niekwestionowanym światowym specjalistą w dziedzinie skórek do narciarstwa wysokogórskiego. W latach 30. XX wieku, Éric Dufour, inżynier i zapalony miłośnik narciarstwa, opracował i wprowadził na rynek sanie ratunkowe z płótna, a wraz z ojcem rozwinął produkcję antypoślizgowych i później klejących skórek narciarskich oraz wielu innych akcesoriów górskich.

Około 1941 roku, firma Dufour odniosła sukces w produkcji gumowych podeszew do butów miejskich i górskich. Éric Dufour, wspierany przez swoją żonę Antoinette, zarządzał firmą aż do 1988 roku. W 1996 roku ich syn, Guy Dufour, przejął pałeczkę, wprowadzając do skórek POMOCA swoją ekspertyzę w dziedzinie gumy, co przyczyniło się do ich niezrównanej wodoodporności.

W 2011 roku POMOCA dołączyła do grupy OBERALP, rozpoczynając nowy rozdział w swojej historii i stawiając czoła nowym wyzwaniom. To połączenie otworzyło markę na nowe możliwości rozwoju i innowacji. Dzięki jakości swoich produktów i technologicznym innowacjom, POMOCA umocniła swoją pozycję jako lidera w produkcji skórek narciarskich. Skupiona na postępie, marka nieustannie rozwija nowe produkty, łącząc ambitne i innowacyjne podejście, aby zaspokoić potrzeby i przewyższać oczekiwania entuzjastów narciarstwa wysokogórskiego.

 

 

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis