Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pure2Improve

Pure2Improve to sportowa marka światowej skali, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych sprzętów fitness, akcesoriów do koszykówki, golfa oraz piłki nożnej. Szeroki asortyment firmy obejmuje m.in. specjalistyczne taśmy i gumy do ćwiczeń, ekspandery, hantle, piłki lekarskie oraz maty do ćwiczeń. Pure2Improve tworzy wyróżniające się spośród innych innowacyjne sprzęty, które służą użytkownikom na każdym etapie sportowej drogi. Będą odpowiednie zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i początkujących miłośników aktywności fizycznej.  
 
Marka Pure2Improve nieustannie się rozwija i konsekwentnie poszerza swój asortyment o nowe, jakościowe produkty. Według filozofii, jaką kieruje się firma, każdy sprzęt musi być wielofunkcyjny, bezpieczny oraz powinien posiadać unikalny design, który wyróżni go na tle innych akcesoriów treningowych. Widać w praktyce, że zamiary marki doskonale się spełniają. W ofercie Pure2Improve znajdują się ponadto tylko te produkty, które zostały dogłębnie sprawdzone i przetestowane. Dzięki temu są one wydajne oraz zapewniają użytkownikowi najwyższy poziom komfortu podczas treningu. 
 
Od niedawna marka sprzedaje także specjalistyczne akcesoria do jogi jak rollery i koła. Marka cały czas poszerza swój asortyment i stara się zaspokoić potrzeby sportowców różnych dyscyplin. Warto wybrać jakościowe produkty od Pure2Improve, aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo w trakcie treningu.  

Rozwiń opis Zwiń opis