Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Radinn

Radinn

Radinn to powstała w 2013 roku szwedzka marka, która zrewolucjonizowała rynek sportów wodnych i stała się jednym z największych liderów w tej branży. Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych desek elektrycznych. Pomysł na wytwarzanie jetboardów zrodził się z potrzeby stworzenia alternatywnych sprzętów dla modeli, które były zasilane nieekologicznymi paliwami. Producent Radinn jako pierwszy wprowadził na rynek elektryczne deski, czym przyczynił się do zmiany podejścia do projektowania tego rodzaju produktów.  

Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała, konsekwentnie poszerzała swój asortyment oraz udoskonalała swoje produkty o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Są to między innymi Speed Charger, który bezpośrednio wpływa na skrócenie czasu ładowania sprzętu, nowoczesna konstrukcja kadłuba XDL Tech oraz wytrzymała bateria G3. Co więcej, marka rozszerzyła swoją działalność na wiele zagranicznych rynków, a produkty sygnowane jej znakiem są rozpoznawalne niemalże na całym świecie. Z elektrycznych desek od Radinn mogą korzystać zarówno początkujący miłośnicy sportów wodnych, jak i zawodowi sportowcy.  

Zespół marki tworzą wyspecjalizowani inżynierowie oraz projektanci, którzy poświęcają swój czas na wytwarzanie innowacyjnych jetboardów. Wszystkie produkty od marki Radinn przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez szereg sprawdzających testów, które mają za zadanie zweryfikować ich jakość, wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu kupując deskę elektryczną od tego producenta, można mieć pewność, że została ona wykonana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół i będzie służyć przez długie lata.  

Rozwiń opis Zwiń opis