• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

RidgeMonkey

Produkty: 176

Zobacz jako
 1. Czapka wędkarska RidgeMonkey Apearel Bobble Beanie Hat zielona RM558
  76,99 zł
  64,99 zł
  OS

  1

 2. Igła do przynęt RidgeMonkey Rm-Tec Mini Stick Needle fioletowa RMT074
  18,99 zł
  OS

  1

 3. Czapka wędkarska męska RidgeMonkey Apearel Dropback Pastel Trucker Cap zielona RM292
  69,99 zł
  59,99 zł
  OS

  1

 4. Igła do leadcorów RidgeMonkey RM-Tec Splicing Needle żółta RMT070
  20,99 zł
  OS

  1

 5. Igła do przynęt RidgeMonkey Rm-Tec Boilie Needle zielona RMT073
  18,99 zł
  OS

  1

 6. Igła do przynęt RidgeMonkey Rm-Tec Braid Needle czerwona RMT072
  19,99 zł
  OS

  1

RidgeMonkey to założona w 2014 firma, która choć zaczynała od działalności niewielkich rozmiarów, to w szybkim tempie stała się w jednym z największych producentów sprzętu wędkarskiego. Marka na przestrzeni lat nieustannie się rozwijała oraz konsekwentnie poszerzała swoją ofertę, w której obecnie znajdują się m.in. wędki, plecionki, latarki, pudełka na przynęty, a także techniczna odzież oraz gotowe zestawy akcesoriów wędkarskich.  
 
Firma zwraca szczególną uwagę na testowanie wszystkich swoich produktów przed wypuszczeniem do sprzedaży oraz na bieżąco śledzi zapotrzebowanie na produkty w branży wędkarskiej. Odpowiada na to poprzez opracowywanie nowoczesnych produktów oraz rozwiązań technologicznych, które mają bezpośredni wpływ poprawę jakości poszczególnych produktów. Dzięki temu kupując wędkarskie akcesoria sygnowane znakiem marki RidgeMonkey można mieć pewność, że zostały one wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół i spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące wytrzymałości oraz funkcjonalności.  
 
Z brandem współpracują znani na świecie wędkarze, którzy na co dzień korzystają z produktów od RidgeMonkey i rekomendują ich używanie na arenie światowej. Są to między innymi Dave Lexy, Anthony White, Joe Turnbull oraz Darren Akehurst. Marka przyczyniła się do rozwoju wędkarstwa i stale rewolucjonizuje ten rynek, opracowując najwyższej jakości akcesoria. 

Rozwiń opis Zwiń opis