Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

RidgeMonkey

RidgeMonkey to założona w 2014 firma, która choć zaczynała od działalności niewielkich rozmiarów, to w szybkim tempie stała się w jednym z największych producentów sprzętu wędkarskiego. Marka na przestrzeni lat nieustannie się rozwijała oraz konsekwentnie poszerzała swoją ofertę, w której obecnie znajdują się m.in. wędki, plecionki, latarki, pudełka na przynęty, a także techniczna odzież oraz gotowe zestawy akcesoriów wędkarskich.  
 
Firma zwraca szczególną uwagę na testowanie wszystkich swoich produktów przed wypuszczeniem do sprzedaży oraz na bieżąco śledzi zapotrzebowanie na produkty w branży wędkarskiej. Odpowiada na to poprzez opracowywanie nowoczesnych produktów oraz rozwiązań technologicznych, które mają bezpośredni wpływ poprawę jakości poszczególnych produktów. Dzięki temu kupując wędkarskie akcesoria sygnowane znakiem marki RidgeMonkey można mieć pewność, że zostały one wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół i spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące wytrzymałości oraz funkcjonalności.  
 
Z brandem współpracują znani na świecie wędkarze, którzy na co dzień korzystają z produktów od RidgeMonkey i rekomendują ich używanie na arenie światowej. Są to między innymi Dave Lexy, Anthony White, Joe Turnbull oraz Darren Akehurst. Marka przyczyniła się do rozwoju wędkarstwa i stale rewolucjonizuje ten rynek, opracowując najwyższej jakości akcesoria. 

Rozwiń opis Zwiń opis