Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

SKS

SKS to wiodący niemiecki producent akcesoriów rowerowych, który od 1921 roku wprowadza innowacje i jakość na rynek. Niemiecka produkcja odzwierciedla wysokie standardy, jakie firma stawia w zakresie jakości, funkcjonalności i designu. Produkty SKS są opracowywane wewnętrznie, a następnie poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić najlepszą wydajność i trwałość.

W ofercie SKS znajdują się wysokiej jakości mini pompki, pompki ramowe, precyzyjne pompki do amortyzatorów oraz stacjonarne pompki do rowerów, w tym kultowy produkt – RENNKOMPRESSOR. Pompki te wyróżniają się komfortem użytkowania, wysoką wydajnością pompowania i wyjątkowymi materiałami. Firma zdobyła globalne uznanie także dzięki swoim innowacyjnym błotnikom rowerowym, które pasują do wszystkich rozmiarów kół i ram, zapewniając optymalną ochronę przed brudem i wodą.

SKS rozwija także inne akcesoria rowerowe, w tym narzędzia, bidony, uchwyty na bidony, torby rowerowe, cyfrowy czujnik ciśnienia w oponach oraz uchwyt na smartfon. Do oferty został również włączony system bagażnika rowerowego, zwiększający wygodę użytkowania roweru poprzez dodatkowe akcesoria. Firma jest dumna z tego, że nadal konkurencyjnie produkuje w Niemczech, zapewniając zatrudnienie dla ponad 400 pracowników w regionie oraz oferując ciągłe szkolenia dla młodych ludzi.

Rozwiń opis Zwiń opis