Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Strike Pro

Strike Pro, od 1973 roku, nieustannie ewoluuje, kierując się pięcioma głównymi zasadami: profesjonalizmem, kreatywnością, odpowiedzialnością, szczerością i przede wszystkim pasją do wędkarstwa. Przez ponad 40 lat, dzięki aktywnemu zaangażowaniu agentów, Strike Pro nieprzerwanie udoskonala i rozwija swoje przynęty i produkty związane z wędkarstwem, aby sprostać zmieniającemu się rynkowi i utrzymać wysokie standardy jakości. To podejście ukształtowało Strike Pro jako prawdziwie profesjonalnego producenta wyjątkowych przynęt.

Wysokie zaufanie pomiędzy Strike Pro a jego agentami jest kluczowe. Firma dystrybuuje swoje produkty do ponad 60 krajów na całym świecie. Agenci dokładają wszelkich starań, aby promować i poświęcać się marce Strike Pro. Dlatego firma czuje się odpowiedzialna za zapewnienie produktów wysokiej jakości i najlepszej obsługi dla konsumentów.

Firma Strike Pro zobowiązuje się do innowacji i tworzenia unikalnych produktów, które wyróżniają się na tle konkurencji. Nie uznaje kompromisów w kwestii jakości, koncentrując się na tworzeniu przynęt, które są nie tylko skuteczne, ale także trwałe i estetycznie wykonane. Dzięki temu Strike Pro cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród wędkarzy na całym świecie.

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis