• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Technogym

Produkty: 23

Zobacz jako
 1. Mata ochronna Technogym czarna A0001087
  329,99 zł
  180 x 85 x 0.3 cm

  1

 2. Kettlebell Technogym A0000830
  Od 246,99 zł
  4 kg 6 kg 8 kg 10 kg 12 kg 16 kg +2

  8

Technogym

W 1980 roku Nerio Allesandri projektuje w swoim garażu pierwszą maszynę, a zaledwie trzy lata później zakłada swoją firmę - Technogym i wprowadza na rynek pierwszą pełną linię sprzętów siłowych. Marka szybko rośnie w siłę, bo już pod koniec lat 80. staje się oficjalnym dostawcą urządzeń do treningów lekkoatletycznych dla klubów piłkarskich, jak AC Milan oraz dla innych profesjonalnych sportowców.  

Na przestrzeni lat Technogym zrewolucjonizowała rynek i wprowadziła nowoczesne rozwiązania. Już w 1990 roku firma opatentowała innowacyjny system CPR (Constant Pulse Rate) odpowiadający za dostosowanie intensywności treningu do pulsu użytkownika oraz wprowadziła rozwiązanie do zarządzania treningiem za pomocą przenośnego klucza TSG. Na przestrzeni lat marka opracowała także połączenie urządzeń fitness z siecią internetową. 

Technogym to kultowa już firma, która stworzyła nowoczesne rozwiązania przyczyniające się do popularyzacji ćwiczeń siłowych. Sprzęty tej marki to wysoka jakość, funkcjonalność i nowoczesny design. Są opracowane z dbałością o każdy szczegół i zapewniają wysoką wydajność. Asortyment Technogym ciągle się rozwija i obejmuje urządzenia zarówno do treningów cardio, siłowych, jak i funkcjonalnych oraz stabilizacyjnych. Dzięki temu w ofercie Technogym mogą przebierać profesjonaliści, stali bywalcy siłowni oraz ci, którzy preferują treningi w domowym zaciszu. Jeśli poszukujesz specjalistycznego sprzętu, który posłuży Ci na lata, koniecznie sprawdź szeroką ofertę Technogym w sklepie sportowym Sportano.  

Rozwiń opis Zwiń opis