Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Teva

Od 1984 roku marka Teva buduje swoje dziedzictwo, będąc prekursorem w tworzeniu sportowych sandałów oraz sandałów turystycznych. Wszystko zaczęło się nad brzegami Wielkiego Kanionu, gdzie przewodnik rzeczny, chcąc zapobiec utracie sandałów w rzece, przywiązał do nich paski z zegarków na rzepy. Tak narodził się pierwszy model sandałów Teva, który zapoczątkował nową kategorię w świecie obuwia sportowego.

W kolejnych latach Teva utrzymała swój pionierski duch, celebrując swobodę eksploracji i stała się fenomenem kulturowym na całym świecie. Marka ta stała się symbolem swobody ruchu i inspirowania do przeżywania doświadczeń w różnych formach, od codziennych po epickie przygody. Teva angażuje się również w działania na rzecz społeczności i środowiska. Dzięki Programowi Odpowiedzialności Korporacyjnej marka podejmuje kroki w kierunku zmniejszenia zużycia wody, redukcji emisji gazów cieplarnianych oraz tworzenia przyszłości opartej na zrównoważonym rozwoju.

Marka Teva charakteryzuje się innowacyjnością i kunsztem. Każdy element obuwia jest starannie przemyślany, a charakterystyczne paski są trwałe, ponadczasowe i ciągle reinterpretowane przez projektantów z całego świata. Od 2020 roku wszystkie kultowe paski w linii produktów Teva są wykonane z identyfikowalnego, weryfikowalnego plastiku pochodzącego z recyklingu, co świadczy o zaangażowaniu marki w ochronę środowiska.

Rozwiń opis Zwiń opis