Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Therm-ic

Therm-ic to marka, której historia zaczęła się od miłości do narciarstwa, najpiękniejszego sportu świata. Jej założyciele w latach 70. XX wieku postanowili rozwiązać problem marznących stóp, co psuło doznania z jazdy na nartach. Początkowo opracowali urządzenie grzewcze, które rozprowadzało ciepło przez wkładkę do buta narciarskiego. Choć to był dobry pomysł, baterie zewnętrzne przestawały działać po zmoczeniu. Z czasem poprawiono pomysł, a także technologię baterii. Następnym krokiem była podgrzewana wkładka, która działała jako bariera dla zimnego powietrza z zewnątrz i mogła być stosowana w każdym bucie narciarskim, a nawet codziennym.

Rok 1998 był momentem narodzin Therm-ic. Od tego czasu firma zaczęła współpracować z dużymi markami narciarskimi, a jej produkty stały się coraz bardziej znane. Jednak Therm-ic dążyło do większej wiedzy i ekspertyzy, a przede wszystkim do jeszcze większego ciepła. Zespół Therm-ic zaczął przekonywać ludzi na całym świecie. Pod kierownictwem Augusta Stangla, marka rozwinęła się, rozpoczęła eksport i szybko znalazła swoje produkty w 30 krajach na całym świecie. Nawiązano również partnerstwa z dużymi graczami w branży narciarskiej, snowboardowej i obuwniczej.

Wzrost marki Therm-ic doprowadził do rozwoju produktów zapewniających stałe ciepło dla rąk i stóp, izolacji całego ciała oraz produktów pielęgnacyjnych. Oprócz produktów zasilanych bateriami czy działających za pośrednictwem Bluetooth, Therm-ic stworzyło również rozwiązania przyjazne dla środowiska, nieelektroniczne. Portfolio Therm-ic składa się z opatentowanych produktów do sportów i rekreacji, a także obuwia roboczego. Dziś firma współpracuje z takimi markami jak Rossignol, Tecnica i K2 w zakresie butów narciarskich oraz z marką obuwia roboczego Sievi. Obecnie Therm-ic jest częścią Grupy SIDAS, światowego lidera w rozwiązaniach komfortu stóp, oferując specjalistyczne produkty takie jak wkładki, skarpety i ochronę stóp. W 2017 roku firma odświeżyła swój design i logo oraz zaprezentowała nowe produkty.

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis