Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Trickboard

Trickboard to polska marka produkująca rewolucyjne urządzenia sportowe, które zmieniają trening równowagi. Składające się z deski i wałka, jest idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, chcących poprawić koordynację ruchową i kontrolę nad ciałem. Zaledwie 30 minut codziennych ćwiczeń na Trickboardzie znacząco wpływa na poprawę równowagi, a także stanowi świetną zabawę, zwłaszcza dla najmłodszych, którzy uwielbiają wymyślać nowe triki.

W zestawie Trickboard znajdują się dwa typy wałków: plastikowy i korkowy, oba o średnicy 12 cm. Plastikowy wałek jest lekki, trwały i dedykowany bardziej zaawansowanym użytkownikom, zapewniając szybszy i bardziej reaktywny ruch. Z kolei wałek korkowy, zalecany dla początkujących, charakteryzuje się wolniejszym ruchem i jest mniej reaktywny, co ułatwia naukę.

Dodatkowo Trickboard oferuje praktyczną torbę samozamykającą, która ułatwia transport i przechowywanie zestawu. W torbie zmieści się deska, wałek oraz mały dywanik, co czyni ją niezwykle funkcjonalnym dodatkiem dla każdego użytkownika Trickboarda.

Rozwiń opis Zwiń opis