Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Walkolution

Walkolution, mająca siedzibę w malowniczej wiosce Wiesenbronn w południowych Niemczech, od 2017 roku zajmuje się tworzeniem wyjątkowych biurek z bieżnią. Akcentując skomplikowane rzemiosło i niezachwiane praktyki zrównoważone, innowacyjne rozwiązania biurkowe Walkolution są wysyłane na całym świecie. Z rosnącą bazą fanów w ponad 55 krajach, te wszechstronne biurka z bieżnią zdobyły uznanie w międzynarodowych organizacjach, instytucjach rządowych, kampusach akademickich, bibliotekach i domowych biurach.

Walkolution dąży do rewolucji w codziennym życiu, oferując najwyższej jakości, nagradzane rozwiązania do walki ze siedzącym trybem życia. Ich produkty skupiają się nie tylko na poprawie ogólnego zdrowia i samopoczucia, ale także mogą się pochwalić nienaganną estetyką, czyniąc drogę do zdrowszego życia atrakcyjną i inspirującą.

Zrównoważony rozwój w Walkolution to nie tylko obietnica, ale codzienna praktyka. Firma dba o zdrowy styl życia, zaczynając od swojego otoczenia, dlatego stosuje rygorystyczne standardy ekologiczne dla swoich produktów. Wprowadzili innowacyjne rozwiązania, takie jak wykorzystanie odpadów drzewnych do ogrzewania obiektów produkcyjnych i pozyskiwanie drewna wyłącznie z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Ich zaangażowanie w 100% przejrzystość zapewnia, że każdy może zrozumieć ich ekologiczne wybory.

Rozwiń opis Zwiń opis