Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3 mm black/red

Kod #2000026026

Brak opinii

Cressi
Rozmiar Rozmiary
Wybierz opcję...

Wybierz opcję

Rozmiary
    Oszczędzasz 30,00 zł 529,99 zł
    499,99 zł
    Zapłać za 30 dniZapłać za 30 dni Więcej
    • Obliczamy dla Ciebie czas dostawy Więcej
    • Produkt dostępny w sklepie Sportano Warszawa Więcej
    • Darmowa dostawa powyżej 199 zł Więcej
    • 30 dni na darmowy zwrot Więcej

    Natychmiastowa wysyłka w 24h prosto do Ciebie

    Więcej o wysyłce

    Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3mm wyróżnia się wyjątkową rozciągliwością, wstępnie ukształtowanymi nogawkami oraz zapięciem ACK ZIP.

    Przeglądaj podobne produkty:

    Parametry

    Model/kod produktu Altum Wetsuit Shorty XLV436022
    Kolor wiodący Czarny
    Marka Cressi
    Kraj pochodzenia marki Włochy
    Płeć Mężczyzna
    Sezon Całoroczne
    Sport Nurkowanie
    Grubość pianki 3 mm
    Długość rękawa Krótki
    Długość nogawki Krótkie
    Rodzaj zapięcia Back-Zip
    Materiał Neopren
    Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3 mm black/red 2

    Rozmiary

    Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar przy zakupie męskiego skafandra do nurkowania marki Cressi. Potrzebna będzie Ci jedynie miarka krawiecka.

    RozmiarSMLXLXXL
    Wzrost (cm)164-170169-175174-180179-185184-190
    Waga (kg)60-6870-7880-8890-98100-108
    Obwód klatki piersiowej (cm)78-8386-9194-99102-107110-115
    Obwód w biodrach (cm)78-8384-8990-9596-101102-107
    Obwód talii (cm)65-7171-7777-8383-8989-95
    Rozmiar stopy EU40-4241-4342-4443-4544-46

    Opis produktu

    Cressi Fast 3mm Shorty to skafander do nurkowania, który stanowi połączenie stylu, ciepła i wszechstronności. Skonstruowany z 3 mm neoprenu, jest wyjątkowo trwały i zwiększa elastyczność, co jest kluczowe podczas aktywności podwodnych. Skafander Fast 3mm Shorty jest idealny do użytku w wodach o temperaturze powyżej 22°C.   

    Skafander Fast 3mm Shorty jest w pełni zgodny z normą EN 14225-1:2017: D, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas użytkowania. Dzięki swojej rozciągliwości skafander nie ogranicza ruchów, co jest niezbędne podczas pływania czy nurkowania. Dodatkowo wstępnie ukształtowane nogawki skafandra zwiększają elastyczność, a to ułatwia wykonywanie dynamicznych ruchów podczas pływania.  

    Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3 mm black/red

    Atuty

    Elastyczność
    Aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas odkrywania tajemnic podwodnego świata, konstrukcja tego modelu oraz użyte materiały gwarantują dobrą elastyczność. Dzięki temu Twoje ruchy nie będą skrępowane, pianka będzie dobrze przylegać, potęgując tym samym uczucie ciepła.
    Zamek na plecach
    Jeśli do nurkowania częściej wybierasz ciepłe wody, a temperatura powietrza jest optymalna, ten model pianki może być dla Ciebie wystarczający. Umieszczony na plecach długi zamek mniej chroni przed wodą, za to bardzo ułatwia i przyspiesza zakładanie, jak i ściąganie pianki.
    Wytrzymałość
    Ten model pianki został wzmocniony w newralgicznych miejscach, najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Materiały, zastosowane technologie oraz przemyślana konstrukcja sprawia, że pianka przetrwa niejedno zejście pod wodę i trudne warunki tam panujące.
    Dopasowanie
    Dobrze dopasowana pianka to gwarancja tego, że woda nie będzie miała jak przedostawać się do jej wnętrza. Konstrukcja tego modelu oraz użyte materiały sprawiają, że dobrze przylega do ciała, lepiej więc chroni przed zimnem.
    Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3 mm black/red

    Zapięcie

    Ten model został wyposażony w technologię ACK ZIP, która gwarantuje łatwość zakładania i zdejmowania, co znacząco wpływa na komfort podczas przygotowania do sesji nurkowania.

    Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3 mm black/red

    Wytrzymałość

    Wytrzymałość skafandra jest widoczna nie tylko w jego neoprenowej konstrukcji, ale także w wzmocnieniach przeciw otarciom na kolanach, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. 

    Opinie

    Możliwość wystawiania opinii poprzedza zakup za pośrednictwem Sportano.pl. Wszystkie opinie są weryfikowane pod kątem ich autentyczności.
    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

    Wystaw opinię

    Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3 mm black/red

    Skafander do nurkowania męski Cressi Altum Wetsuit Shorty 3 mm black/red

    Ogólna ocena
    Podaj numer zamówienia, w ramach którego zakupiłeś ten produkt w Sportano.

    Kup razem z

    Kup razem z

    Buty neoprenowe Cressi Minorca Shorty 3 mm black
    189,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 36-37 EU 189,99 zł
    • 38-39 EU 189,99 zł
    • 40-41 EU 189,99 zł
    • 42-43 EU 189,99 zł
    • 44-45 EU 189,99 zł
    • 46-47 EU 189,99 zł
    Skarpety neoprenowe ZONE3 Neoprene black/red
    199,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • S 199,99 zł
    • M 199,99 zł
    • L 199,99 zł
    • XL 199,99 zł
    Skarpety neoprenowe sailfish Neoprene black
    219,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • L 219,99 zł
    Rękawice neoprenowe O'Neill Epic 3 mm SL black
    189,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • S 189,99 zł
    • M 189,99 zł
    • L 189,99 zł
    • XL 189,99 zł
    Buty neoprenowe Cressi Minorca Shorty 3 mm black
    189,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 36-37 EU 189,99 zł
    • 38-39 EU 189,99 zł
    • 40-41 EU 189,99 zł
    • 42-43 EU 189,99 zł
    • 44-45 EU 189,99 zł
    • 46-47 EU 189,99 zł
    Skarpety neoprenowe ZONE3 Neoprene black/red
    199,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • S 199,99 zł
    • M 199,99 zł
    • L 199,99 zł
    • XL 199,99 zł
    Skarpety neoprenowe sailfish Neoprene black
    219,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • L 219,99 zł
    Rękawice neoprenowe O'Neill Epic 3 mm SL black
    189,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • S 189,99 zł
    • M 189,99 zł
    • L 189,99 zł
    • XL 189,99 zł